Nurkim Tekstil Boya ve Kimyevi Maddeleri

Nurkim Tekstil Boya ve Kimyevi Maddeleri olarak boya ve kimyevi madde sektöründe, farklı faaliyet alanlarına sahip birçok yerel ve uluslararası şirketle çözüm ortaklığı yapıyoruz. Üretimde uluslararası standartları takip eden şirketimiz, müşterilerin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri sunuyor. Bursa’da faaliyet gösteren şirketimiz, Bursa’nın tekstil boyası ve kimyevi madde ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanında ürün tedarik ediyor.

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde ihtiyaç duyulan tüm renkleri ve kimyevi ürünleri sağlıyoruz. Şirketimiz, her geçen gün hızlı bir değişen endüstri şartlarına uyum sağlayarak müşteriler en son teknolojilerle üretilen ürün gruplarını sunuyor. Bu süreçte Nurkim Tekstil Boya ve Kimyevi Maddeleri olarak bazı prensipleri benimsiyoruz.

Üretim Prensiplerimiz

Şirketimiz üretim ve tedarik sürecinde sektörün en iyi uygulamalarını ortaya koyacak şekilde çeşitli standartları benimsiyor. Bu standartlara uyum göstermenin bizi sadece ileri taşımakla kalmayıp aynı zamanda müşteri beklentileri her geçen gün daha da fazla karşılayan hizmet vermemize yardımcı olacağına inanıyoruz.

Yüksek Endüstri Standardı

Nurkim Tekstil Boya ve Kimyevi Maddeleri olarak hedefimiz, üst düzey endüstri standartlarına uyum sağlamak. Tüm üretim sürecimiz ve parkurumuz, tekstil boyası ve kimyevi ürün sektöründe yer alan uluslararası standartlara göre düzenlendi. Üretim sonucunda ortaya çıkan tüm ürünler, ilgili test süreçlerinden geçerek müşterilere sunuluyor.

Çevreye Karşı Duyarlı Üretim

Nurkim Tekstil Boya ve Kimyevi Maddeleri, tüm üretim süreci boyunca çevre dostu politikalar izliyor. Doğa ve insanlar şirketimiz için önemli bileşenler. Bu nedenle şirketimiz, sunduğu ürünlerin doğa dostu olmasına ve doğa dostu yöntemlerle üretilmesine önem gösteriyor.

Çalışan Güvenliği ve Sağlığı

Şirketimiz, çalışanların üretim sürecindeki rolünün farkında. Nurkim Tekstil Boya ve Kimyevi Maddeleri olarak çalışanların güvenliği ve sağlığı için gerekli tüm önlemler alınıyor. Uluslararası düzenlemelere uyum gösterilerek üretim sürecinin tüm paydaşlar için sorunsuz bir şekilde ilerlemesi sağlanıyor.

Farklı Sektörlerle Çözüm Ortaklığı

Şirketimiz tekstil boyası ve kimyevi madde ihtiyacı olan farklı sektörlerdeki şirketlerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Müşterileriyle uzun dönemli çözüm ortaklığı kurmayı hedefleyen Nurkim, Türkiye’nin olduğu kadar farklı ülkelerde de çalışmayı amaçlıyor.